PARTY12RGB PARTY Light&Sound přenosný reproduktor + mikrofon
Dostupnost
Skladem
Představujeme vám 12" přenosný párty bateriový systém s LED osvětlením reproduktoru - dokonalý společník pro každou zábavu a událost. Tento…
výrobce:
PARTY Light&Sound
Představujeme vám 12" přenosný párty bateriový systém s LED osvětlením reproduktoru - dokonalý společník pro každou zábavu a událost. Tento systém je vybaven vestavěným 2,2Ah akumulátorem, který vám umožní užívat si hudbu bez omezení a bez nutnosti připojení k elektrické síti.
Obsahuje 1x ruční VHF bezdrátový mikrofon, který vám dává svobodu pohybu a možnost interakce s publikem. S 1x MIC vstupem (Jack 6,3 mm) a 1x AUX vstupem (jack 3,5 mm) máte možnost připojit různá zařízení a hudební nástroje pro ještě větší rozmanitost zvuku.
Systém má možnost napájení z vestavěného akumulátoru nebo ze sítě 230V / 50Hz, což vám dává flexibilitu v použití. Je vhodný pro domácí a zahradní párty, školky a školy, ale není určen pro komerční a profesionální použití.
  • Průměr repro (mm): 300 mm
  • Vnější rozměry: 325x295x520 mm
  • Baterie: 11.1V / 2.2Ah Li-ion