Omnitronic WAMS-65BT, bezdrátový PA system
Dostupnost
výrobce:
Omnitronic
Přenosný PA systém s Bluetooth, MP3 přehrávačem a UHF přijímačem pro bezdrátový mikrofon. Ideální zvuková stanice pro prezentace, předváděcí akce, mobilní aplikace i párty a oslavy. 2 pásmový systém je osazen 6,5“ basovým reproduktorem a 1“ kompresním driverem. S výkonem 40W RMS, Bluetooth přijímač pro streamování hudby z mobilních zařízení, MP3 přehrávač s USB portem a slotem na SD karty. Přijímací receiver pro bezdrátový mikrofon (přenosová frekvence UHF 865MHz). Baterie s automatickým dobíjením, provozní doba až 4 hodiny. Ovládací panel MP3 přehrávače s displejem, regulace výstupní hlasitosti systému. Signalizace stavu baterie, oddělený panel pro ovládání bezdrátového mikrofonu. Dodáváno včetně IR dálkového ovladače a UHF ručního bezdrátového mikrofonu. Robustní provedení, kolečka a teleskopické madlo pro snadný transport.
Napájení: 100-240V AC, 50/60 Hz
Napájení: 2x 12V DC dobíjecí baterie
Příkon: 50 VA (1/8 power)
Dobíjecí baterie: 1x 12 V DC (nejsou součástí dodávky)
Provoz na baterii: 4 hodin
Dobíjení baterií: 4-6 hodin
Rozměry: 218 x 235 x 348 mm
Hmotnost: 3,6 kg - bez baterie
Maximální výkon: 60 W
Hudební výkon: 40W RMS
Vstupy:
Mic/Line, mono: 2x XLR/Jack 6,3 mm
Line, stereo: stereo RCA a Jack 3,5 mm
Výstupy: Line, mono Jack 6,3 mm
Basový reproduktor: 16 cm woofer (6,5")
Výškový reproduktor: 2,5 cm kompresní driver (1")
Frekvenční rozsah: 62 Hz - 18 kHz
Max. SPL: 106 dB (1 m)
Citlivost: 90 dB (1 W, 1 m)
Přijímací modul:
Přenosová frekvence: UHF 865 MHz
Bezdrátový mikrofon:
Frekvenční stabilita: ± 0.005 %
Dosah: cca. 20 m
Baterie: 2x 1,5 V AA
Životnost baterií: 13 hodin
Rozměry: 40 x 260 mm
Hmotnost: 250 g
Bluetooth: ano
Přenosová frekvence: 2.4 GHz